Met de importfunctie van e-Boekhouden.nl importeert u eenvoudig en snel uw digitale bankafschriften in uw online administratie. Maar het kan nog sneller! Hebt u een zakelijke rekening bij ABN AMRO? Dan kunt u geheel automatisch uw bankafschriften verwerken in uw administratie, met de Boekhoudkoppeling van ABN AMRO. Deze koppeling maakt online boekhouden nóg eenvoudiger!
Als rekeninghouder van een zakelijke ABN AMRO-rekening meldt u zich direct aan bij de ABN AMRO via 0900-0024 (10 ct p/m) of het
aanmeldformulier op de website van ABN AMRO. De enige voorwaarde is dat u een abonnement hebt bij e-Boekhouden.nl. Na activering doet e-Boekhouden.nl de rest. Het systeem verwerkt elke werkdag alle mutaties van uw zakelijke rekening van de vorige dag(en).
100% voordeel
Niet langer uw banktransacties handmatig invoeren of afschriften importeren! Alle bij- en afschrijvingen worden volautomatisch geïmporteerd in uw administratie. Zo bespaart u veel tijd en uw administratie is altijd up-to-date!
Eenmalige aansluitkosten
U betaalt €25,00 (excl. btw) eenmalige aansluitkosten voor het eerste rekeningnummer. Bij elk volgend rekeningnummer betaalt u slechts €10,00 (excl. btw) per rekening. Verder zijn er geen periodieke kosten.
Proefabonnement
Helaas is het niet mogelijk om gebruik te maken van de Boekhoudkoppeling zolang u gebruik maakt van een proefabonnement. Nadat u uw proefabonnement op e-Boekhouden.nl heeft omgezet, kunt u direct de koppeling bij de ABN AMRO aanvragen.